Serial Julia - Twoje najnowsze streszczenia.

Malicki obawia się, że Monika poznała prawdę i zamierza wykorzystać to przeciwko niemu. Podczas ich rozmowy Monika zapewnia o tym, że jest po jego stronie i nie ma zamiaru powiedzieć Janickim prawdy. Kosmetyczka dzieli się newsami z Bożeną i teraz ma już pewność że będzie bogata. Maciek grzebie w komputerze Agnieszki i znajduje informacje o poszukiwanym przez nią prawniku. Przyjaciele Janka mają genialny pomysł – Krzysztof Baran zagra dobrego prawnika.

Hanna ma pretensje do Tadeusza, że tak kompletnie stracił kontakt z synami. Janiccy usiłują się skontaktować z Jankiem, jednak jego komórka nie odpowiada. Agnieszka jest pod wrażeniem zapału Maćka, ale nie chce umówić się z nim na drinka. Janicki węszy w pracy i uzyskuje zaskakujące informacje. Okazało się, że Turczyńska zanim trafiła do szpitala, zarezerwowała wycieczkę dla dwóch osób. Maciek zaczyna rozumieć, że chodzi tu jedynie o wyłudzenie dużych pieniędzy. Wieczorem w mieszkaniu Sławka zjawia się Agnieszka, a w tym samym czasie zmierza do niego Monika… Podsłuchuje część rozmowy, z której wynika że Sławek jest jej wspólnikiem.

Maciek zostaje zatrudniony w biurze podróży, w którym pracuje Agnieszka. Usiłuje za wszelką cenę zbliżyć się do Turczyńskiej, więc zwierza się koledze z pracy o tym ,że wpadła mu w oko. Kosmetyczka dąży do tego, żeby rozkochać w sobie Sławka. Tadeusz demaskuje Monikę i zarzuca jej interesowność. Bożena zorganizowała spotkanie z Darkiem. Monika myśli , że to zwykłe spotkanie z matką, jednak zamiast niej zastaje Dariusza…

Sławek nie daje się uwieść Monice i wraca do domu. Po chwili umawia się z Agnieszką i sugeruje jej, aby wyjechała na jakiś czas z miasta. Agnieszka jest wściekła, gdy na to wszystko Malicki proponuje jej pieniądze w zamian za zniknięcie. Maciek obawia się, że niewystarczająco zabłysnął na rozmowie kwalifikacyjnej. Bożena usiłuje zorganizować spotkanie Moniki i Darka.

Julia ma nadzieje, że po spotkaniu z Agnieszką, jej zdanie ulegnie zmianie i oczyści dobre imię Janka. Podczas rozmowy Turczyńska stanowczo zaprzecza i nie zamierza pójść na ugodę. Maciek również uczestniczy w tym planie, z tym że całą rozmowę obserwuje z ukrycia. Ku jego zdziwieniu, zaraz po rozmowie Agnieszka wykonuje telefon. Maciej domyśla się, że pacjentka ma wspólnika. Julia opowiada Sławkowi o przypuszczeniach Maćka. Ma zamiar podzielić się tymi informacjami z Tadeuszem, co odradza jej Malicki. Młody Janicki zaczyna realizować swój plan zdemaskowania Turczyńskiej. Wpada na pomysł, aby zatrudnić się w biurze podróży. Monika wprasza się na przyjęcie urodzinowe Anity i podstępem wychodzi ze Sławkiem.

Malicki stara się dogonić Agnieszkę i przekonać, aby tego nie robiła. Turczyńska grozi, że jeżeli jej nie da spokoju to każdy dowie się kto jest odpowiedzialny za całą aferę. Tadeusz odnosi wrażenie o tym, że Hanna nie akceptuje Sławka, a zatem Hanna obwinia Tadeusza za wyjazd Janka. Julia na własną rękę chce porozmawiać z Agnieszką. Sławek kategorycznie odradza jej to spotkanie.

Sytuacja w rodzinie Janickich jest bardzo ciężka. Hanna widzi jak jej rodzina się rozpada. W mediach huczy od plotek na temat Janickich i tajemniczego Sławka. Nikt w otoczeniu nie wie jak się zachować, a Tadeusz wydaje się być mimo wszystko niewzruszony. Monika wpada na genialny pomysł – chce uwieść Sławka! Artykuł w gazecie bardzo wstrząsnął Julią, dlatego namawia Maćka aby skontaktował się z Jankiem. Dzisiaj mija termin podpisania ugody między kliniką a Agnieszką. Pracownicy nie wiedzą co się wydarzy, panuje nerwowa atmosfera… Wkrótce zjawia się Turczyńska i oznajmia, że nie ma zamiaru podpisać żadnej ugody.

Strony internetowe Toruń | Pozycjonowanie Toruń | Pizza z dowozem | Opinie o smartfonach | Atrakcje dla dzieci Toruń

Zakaz kopiowania streszczeń seriali. Wszelkie prawa zaastrzeżone. Streszczenia.net 2010-2014